Prochlastejte se v Brightu až do Londýna!


Obzvláště dokonalé večery se poznají tak, že se druhý den vzbudíte na neznámém místě. S námi zažijete tak epický večer, že se probudíte rovnou v zahraničí! Abyste si ale ušetřili dovolenou s ranním bolehlavem, budete si moct datum odletu naplánovat sami – my vám zacvakáme letenky. Tedy pokud se k nim hrdě propijete v naší Bright Beerpong League!
Seberte kámoše a udělejte si jednou měsíčně čas na pořádný chlastací turnaj, během kterého se pivo konzumuje gratis! První kolo ze šesti startuje již 30. ledna, v 19:00 v klubu Bright a výrazně doporučujeme se přihlásit co nejdříve! Nejenže se omezená kapacita kvapem tenčí, ale o výherci ligy rozhodne ten, kdo napříč všemi šesti turnaji posbírá nejvíce bodů.
1.team - 3 body 2.team - 2 body 3.team - 1 bod
Aby bylo o zábavu postaráno dvojmo pro klasické návštěvníky i poražené, těšte se na doprovodný program v typickém Bright stylu – DJ, drinky pro každé hrdlo, afterparty a mnoho dalšího...!
Letenky do Londýna získá team (celkový vítěz ligy), ale těšit se můžete i na ceny pro stříbrné a bronzové odvážlivce!
>>> REGISTRACE: +420 601 155 450 <<< Registrace a pravidla: - Registrační poplatek za celý tým (2-3 členové): 350 Kč - Zápis do 19:00 v rámci každého večera (Start 20:30) - Rozčlenění týmu do vyřazovacího pavouka - V případě prohry v prvním kole, cenou útěchy panáky do celého týmu zdarma!!! - Kelímky naplněny pivem - Míček se může odrážet od stolu, ale v tu chvíli může soupeř míček vyrazit - Protější týmy nesmí zasahovat do letu míčku (chytat, vyrážet, hýbat stolem…) - Každý turnaj časově omezen, finále bez časového limitu
Těšíme se na Vás a už teď jsme zvědaví, kdo do Londýna odletí! BRIGHT...seize the day and night!

Tabluka průběžného bodováníprvní turnaj

Pinďouří hlavičky - 3b.


Alfasamci - 2b.


Secrets - 1b.druhý turnaj

Secrets - 3b.


Kozičky do ručičky - 2b.


Pinďouří hlavičky - 1b.třetí turnaj

Pinďouří hlavičky - 3b.


Kozičky do ručičky - 2b.


Secrets - 1b.